شماره تماس : 0919027377409122908445

خرید فقط بصورت عمده می باشد

خرید فقط بصورت عمده می باشد

درباره ما

گیاه مارکت

فروشگاه گیاه مارکت , معتبرترین و فعال ترین فروشگاه در زمینه ی سبزیجات خشک و چیپس میوه , صیفیجات خشک شده و دیگر خشکبار میباشد .

یکی از وظایف گیاه مارکت کمک به خریدارن سبزیجات خشک و چیپس میوه و خشکبار و صیفیجات خشک و پودر انها است که بتوانند خریدی بهتر , با کیفیت تر با قیمتی مناسب داشته باشند.

شما  میتوانید جهت اضافه کردن واحد تولیدی و مشخصات محصولات خود و اطلاع از اخرین قیمت سبزیجات خشک و اسلایس میوه خشک و صیفیجات خشک و پودر انها با ما تماس بگیرید تا فروشگاه گیاه مارکت نسبت به جذب مشتری و فروش بیشتر با شما همکاری کند.

مشتریان ما میتوانند انواع سبزیجات خشک و خشکبار ، صیفیجات خشک بصورت اسلایس و پودر شده با کیفیت عالی جهت صادرات یا مصرف داخلی بصورت فله و بسته بندی سفارش دهند به علت خرید مستقیم از تولید کننده اصلی و کارخانه جات با مجوز مشتریان میتوانند محصول مورد نظر خود را با قیمت بسیار مناسب تهیه کرده و سوداوری بیشتری داشته باشند همچنین روند خرید در فروشگاه اینترنتی گیاه مارکت بسیار سهل و اسان است.

مشتریان محترم جهت خرید محصولات گیاه مارکت از جمله پودر سیر، پودر پیاز، پودر گوجه، سبزی خشک، انواع کشمش و خرما و سایر… از نوع صادراتی با ما در ارتباط باشند.

مشاوره تلفنی