شماره تماس : 0919027377409122908445

خرید فقط بصورت عمده می باشد

خرید فقط بصورت عمده می باشد

تولیدکننده برتر سبزی خشک شویدفله

سبزی خشک شوید

سبزی خشک شوید خشک شده پفکی گیاه مارکت، در فله ای ده کیلویی ، ادویه شوید خشک پودر طبیعی برای سوپ ها، ماهی، مرغ،سس سالاد، ادویه جات ترشی جات لذیذ به صورت کیسه های ده کیلویی موجود است.

عطر و طعم قوی شوید خشک فله گیاه مارکت

گیاه مارکت  شوید خشک شده فله صادراتی را برای افزایش طعم غذاهای شما ارائه می دهد. شوید خشک ما با عطر و طعم خود طعمغذای شما را تقویت می کند. پاشیدن یک پیمانه از این سبزی خشک شوید خشک شده روی غذا طعمی عالی به آن می دهد شوید خشکما از تمام قوانین بهداشت جهانی پیروی می کند .

چرا باید سبزی خشک  شوید خشک شده را از فروشگاه گیاه مارکت خریداری کنید؟

از سبزی خشک شوید خشک برای طعم دادن به گوشت های مختلف استفاده کنید. گوشت پس از پختن به همراه شوید خشک، آبدار،خوش طعم و دلچسب خواهد بود. علاوه بر این، می توانید از این شوید خشک در سس های خانگی خود استفاده کنید تا طعم بیشتری بهآن ها بدهید. شوید خشک گیره مارکت کاملا شسته شده و بهداشتی است.

گیاه مارکت تولید کننده سبزی خشک فله

محصولات سبزی خشک گیاه مارکت بهداشتی و کاملا طبیعی تولید می کند. ما به شما امکان سفارش مستقیم از کارخانه را میدهیم.نوآوری در تولید و کیفیت بالای سبزی خشک وارزش به مشتری و خدمات سریع چندین ستونی که هستند اساس همه کارهای ماهستند و گیاه مارکت به اآن افتخار می کند.

شوید خشک ممتاز گیاه مارکت

شوید خشک شده ممتاز توسط گیاه مارکت یک افزودنی ایده آل برای محصول شما است. اگر مایل با اضافه کردن شوید خشک ممتازبهمحصول خود هستید  غذاهای خوش طعم هستید،  شوید خشک گیاه مارکت انتخاب مناسبی است.  شوید خشک دارای طعم قویمرکباتی است و معمولاً برای افزایش طعم غذاهای مختلف استفاده می شود. با شوید خشک گیاه مارکت، می توانید ازمحصول خود راخوش طعم و معطر ترتولید کنید.

سبزی خشک
سبزی خشک

ماندگاری سبزی خشک فله

سبزی خشک شوید پفکی و شوید برگ خالص خود را در انبار خود ذخیره کنید شوید خشک در محیط دور از رطوبت و نور مدت زمانماندگاری بیشتری دارد. بعلاوه، خرید عمده شوید خشک ممتاز از گیاه مارکت تضمین می کند که وعده های غذایی شما همیشه طعمخوشمزه‌ و ماندگاری بالاتری دارند چون سبزی شوید خشک شده در گیاه مارکت به طور کاملا بهداشتی و بدور از میکروب و خاک تهیهشده و ماندگاری بالاتری دارد.

کاربرد شوید خشک فله در آشپزی

شوید خشک یک سبزی معطر است که از زمان های قدیم برای مصارف آشپزی استفاده می شده است. شوید خشک گیاه مارکت قبل ازخشک شدن چندین بار شست و شو شده است و در ایران در اصفهان تولید میشود. هنگام استفاده از شوید خشک از مقادیر بالا  استفاده کنید  تا طعم ترش لطیف آن را در غذاهای خود به دست آورید.

خرید عمده شوید خشک فله

شوید خشک را به مقدار بالا یا عمده بخرید.قیمت ما بسته به خرید خرده فروشی یا عمده فروشی وابسته است اگر شوید خشک فله را درحجم تناژ و عمده سفارش دهید قیمت بسیار مناسب خواهد بود.شوید خشک در فروشگاه گیاه مارکت به صورت عمده  برای تحویل یاجمع آوری موجود است.

بسته بندی ویژه شوید خشک گیاه مارکت

شوید خشک بسته بندی شده از کیسه های کارتن های پنج یا ده کیلوگرم و در یک یا دو روز کاری در ایران به دست شما می رسد. شویدخشک  فله اگر به صورت پفکی باشد بهتر است در کارتن بسته بندی شودو اگر به صورت بلغور یا پودر در نایلون و گونی نیز می‌تواندبسته بندی شود. همچنین در صورت درخواست مشتری سبزی خشک شوید می‌توان آن را در کامپوزیت  قرار داد.گیاه مارکت بهترینمکان برای خرید شوید خشک به صورت عمده در ایران  است.

مشاوره تلفنی